הכשרות מקצועיות – היתרון היחסי שלך

ההדרכות וההכשרות המקצועיות מעניקות הכלים להשתלבות בעולם העבודה ומקצוע מוכר לקידום והצלחה.

הכשרות מקצועיות

ללמוד, להתפתח, להתקדם ולהצליח.

ההכשרות המקצועיות המוצעות על ידי מרכזי ריאן הן המפתח להתפתחות וקידום בעבודה. כחלק מתהליך ההכוון ובניית תוכנית עבודה לכל המשתתפים, נבחנות יכולותיהם, כישוריהם ונטיותיהם התעסוקתיות בכדי להתאים להם מסלול שיאפשר קבלה לעבודה בטווח קצר והתפתחות מקצועית ותעסוקתית בטווח הארוך.

במקביל לעבודה עם המשתתפים, נמצאת אלפנאר, המפעילה את מרכזי ריאן, בקשר ישיר עם שוק התעסוקה המקומי והארצי ובוחנת בכל רגע נתון את צרכי כח האדם של המעסיקים. כתוצאה מכך, מגובשת אסטרטגיית גיוס מסודרת הכוללת מיפוי ההכשרות המקצועיות והיכן בארץ יש לפתוח אותן.

השילוב של הבנת המשתתפים ויכולותיהם יחד עם הבנת שוק התעסוקה וצרכיו, מאפשרים לאלפנאר ומרכזי ריאן לשלב משתתפים בהכשרה מוכוונת תעסוקה. כלומר, הכשרה שבסיומה, לרוב רובם של המשתתפים תימצא תעסוקה בתחום.

מרכזי ריאן בוחנים את הגוף המכשיר והמכללות בקפידה ומתקשרים עם הספקים המובילים בשוק העומדים בסטנדרטים של משרד הכלכלה והאגף להכשרות מקצועיות. המרכזים מספקים מעטפת מקיפה להכשרה. לאורך ההכשרה מתבצע מעקב אחר התכנים והאיכות ע"י ביקורים תכופים במכללה וקשר מתמיד עם הגוף המכשיר.
במקביל, מלווים רכזי המרכז את המשתתפים, פותרים בעיות ועוזרים למנוע נשירה. ליווי המרכז כולל גם עזרה במילוי טפסים למקבלי אבטחת הכנסה או אבטלה, סיוע במציאת מקומות לסטאז' וכד'.

לפני ההכשרה או במהלכה, יוצרים מרכזי ריאן קשר עם מעסיקים רלוונטים ומאתרים מקומות עבודה למסיימי ההכשרה, בחברות המובילות במדינה

ההכשרות המקצועיות ממומנות  על ידי מרכזי ריאן ומוצעות למשתתפים ללא עלות.